Dr. Ginta Lapiņa privātprakse dibināta 1996. gadā ar mērķi nodrošināt kvalitatīvu un mūsdienīgu sieviešu veselības aprūpi. Prakse atrodas mājīgās telpās Valmierā, Meža ielā 7. Šeit pieejams augstākās kvalitātes aprīkojums, profesionālā aparatūra un instrumenti ērtai un efektīvai ginekoloģiskajai izmeklēšanai, rūpīgi ievērojot visas higiēnas prasības. Privātpraksē uz vietas tiek veikti arī ultrasonogrāfiskie izmeklējumi. Dr. Gints Lapiņš atrodas līgumattiecībās ar valsti, tādēļ pacientēm ir pieejami ne vien maksas, bet arī valsts apmaksātie ginekoloģiskie pakalpojumi – profilaktiskās apskates, bezmaksas konsultācijas jaunietēm līdz 18 gadu vecumam, iespēja pēc uzaicinājuma vēstules saņemšanas veikt dzemdes kakla vēža un krūts vēža skrīningu, kā arī saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 611  (Dzemdību palīdzības nodrošināšanas kārtība) saņemt valsts noteiktos bezmaksas pakalpojumus grūtniecības laikā.

Kopš 2010. gada Smiltenes Sarkanā Krusta slimnīcā darbojas ārsta vadītais dienas stacionārs , kurā pacientēm neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas pieejamas dažādas valsts apmaksātas ginekoloģiskās operācijas un medicīniskās manipulācijas.

Ikvienai sievietei nepieciešams atrast ginekologu, kuru saukt par savējo – ārstu, kuram uzticēties, ārstu, kurš ir gatavs rūpīgi iedziļināties individuālajā situācijā, lai nodrošinātu efektīvu un atbildīgu sievietes reproduktīvās veselības aprūpi. Katra sieviete var būt droša, ka, vēršoties pēc padoma un palīdzības Dr. Ginta Lapiņa privātpraksē vai Smiltenes Sarkanā Krusta slimnīcas dienas stacionārā, no ārsta un medicīniskā personāla ikreiz sagaidīs arī iejūtīgu un uzmanīgu attieksmi.